31 maja 2018

Tworzenie Stron WWW

Cena strony internetowej najczęściej waha się w przedziale od 300 do 1500 zł  w zależności od poziomu zaawansowania strony, ilości materiałów i efektów. Każdy projekt wyceniamy indywidualnie.

U nas:

  • Sklepy Internetowe
  • Strony Wizytówkowe
  • Strony Wielojęzykowe
  • Opieka nad Witryną

Za projekt oraz wykonanie strony płaci się jednorazowo. Istnieją też inne opłaty, związane z utrzymaniem strony. Są to:
- opłata za domenę, czyli adres internetowy - około 100 zł rocznie,
- opłata za hosting, czyli miejsce w internecie gdzie strona jest umieszczona - około 100 zł rocznie.

Nasz zespół przyjmuje zlecenia zarówno na tworzenie stron www jak i na edycję/poprawkę/pozycjonowanie elementów strony/napisanie fragmentów stron.

Kontakt:

E-mail: skystorystronywww@gmail.com / kontakt@skystory.pl

Telefon: 535 340 459

Technologie w których mamy doświadczenie:

Systemy zarządania treścią

System zarządzania treścią - oprogramowanie pozwalające na łatwe utworzenie i prowadzenie serwisu WWW, a także jego późniejszą aktualizację i rozbudowę, również przez redakcyjny personel nietechniczny.

Kształtowanie treści i sposobu ich prezentacji w serwisie internetowym zarządzanym przez CMS odbywa się za pomocą interfejsów użytkownika, zazwyczaj w postaci stron WWW zawierających rozbudowane formularze.

Korzystamy z takich cms-ów jak Presta Shop oraz WordPress.

HTML

HTML pozwala opisać strukturę informacji zawartych wewnątrz strony internetowej, nadając znaczenie poszczególnym fragmentom tekstu  formując hiperłącza, akapity, nagłówki, listy oraz osadza w tekście dokumentu obiekty plikowe np. multimedia bądź elementy baz danych np. interaktywne formularze danych.

HTML umożliwia określenie wyglądu dokumentu w przeglądarce internetowej. Do szczegółowego opisu formatowania akapitów, nagłówków, użytych czcionek i kolorów, zalecane jest wykorzystywanie kaskadowych arkuszy stylów.

CSS

Arkusz stylów CSS to lista dyrektyw (tzw. reguł) ustalających w jaki sposób ma zostać wyświetlana przez przeglądarkę internetową zawartość wybranego elementu (lub elementów) (X)HTML lub XML.

Można w ten sposób opisać wszystkie pojęcia odpowiedzialne za prezentację elementów dokumentów internetowych, takie jak rodzina czcionek, kolor tekstu, marginesy, odstęp międzywierszowy lub nawet pozycja danego elementu względem innych elementów bądź okna przeglądarki.Wykorzystanie arkuszy stylów daje znacznie większe możliwości pozycjonowania elementów na stronie, niż oferuje sam (X)HTML.

JavaScript

Najczęściej spotykanym zastosowaniem języka JavaScript są strony internetowe. Skrypty te służą najczęściej do zapewnienia interakcji poprzez reagowanie na zdarzenia, walidacji danych wprowadzanych w formularzach lub tworzenia złożonych efektów wizualnych.

jQuery - lekka biblioteka programistyczna dla języka JavaScript, ułatwiająca korzystanie z JavaScriptu. Kosztem niewielkiego spadku wydajności w stosunku do profesjonalnie napisanego kodu w niewspomaganym JavaScripcie pozwala osiągnąć interesujące efekty animacji.

 

RWD

 Responsive web design  technika projektowania strony www, tak aby jej wygląd i układ dostosowywał się automatycznie do rozmiaru okna przeglądarki, na której jest wyświetlany np. przeglądarki, smartfonów czy tabletów. Strona tworzona w takiej technice jest uniwersalna i wyświetla się dobrze zarówno na dużych ekranach, jak i na smartfonach czy tabletach.