8 marca 2016

Oferta i Cennik

Telefon (Mateusz Waliczek):  533 943 685 / 515 470 261
E-mail: kontaktskystory@gmail.com

Telefon(Piotr Waliczek) do spraw stron internetowych:  535 340 459

E-mail: skystorystronywww@gmail.com

 

 

SkyStory oferuje Państwu profesjonalne filmowanie i fotografowanie z powietrza przy użyciu platformy bezzałogowej. Jest to usługa, która stosunkowo niedawno pojawiła się na polskim rynku, wzbudzając duże zainteresowanie. Filmowanie i fotografowanie dronem daje bowiem duży wachlarz możliwości oraz szerokie spektrum wykorzystania. Dlatego oferta firmy jest bardzo bogata: od filmowania z powietrza pojedynczych obiektów, np. prywatnych budynków, działek, siedzib firm, obiektów sportowych, ośrodków rekreacyjnych, po wideofilmy imprez masowych, wydarzeń plenerowych oraz filmy i zdjęcia dla agencji reklamowych, a także biur nieruchomości.

Oprócz dronów oferujemy oczywiście wszelkie nagrania z ziemi - łącząc jedno i drugie zawsze powstaje coś świetnego. Odsyłamy do galerii : )

Wysoką jakość świadczonych usług przez SkyStory zapewnia zarówno profesjonalny sprzęt, umiejętności i doświadczenie operatora drona, jak i indywidualne podejście do każdego klienta. Realizując zamówienie, uwzględniamy jego sugestie, jednocześnie podpowiadamy najciekawsze rozwiązania tak, aby powstał film, zdjęcia, z których nasz klient jest w 100 % zadowolony. Oferta firmy obejmuje pełną produkcję: nagrywanie filmów oraz ich profesjonalną obróbkę w najwyższej jakości (filmowanie w rozdzielczości 4K, fotografia 12MPx). Proponujemy również ciekawe połączenia filmu z nagraniami oraz zdjęciami wykonanymi zarówno z powietrza, jak i z ziemi. U nas mogą Państwo również zamówić sesje zdjęciowe z lotu ptaka (bez konieczności nagrywania filmu). Dla lepszego efektu, wykonane zdjęcia również możemy poddać obróbce. Gwarancją udanych projektów firmy jest również przestrzeganie wszystkich zasad prawa lotniczego, bezpieczeństwa osób trzecich oraz uwzględnienie warunków pogodowych. Pilot SkyStory jest kwalifikowanym operatorem platform bezzałogowych.

W SKRÓCIE: różnorakie formy wideo, zdjęcia (z drona, ziemi, 360 z drona, wnętrza, HDR, fotorelacje), live streaming z drona pod wozy transmisyjne lub prosto do sieci - proszę dzwonić.

Poniżej znajdą Państwo informacje o naszej ofercie i cenach.

Cena zawsze jest wyliczana indywidualnie. Prosimy tak do końca nie sugerować się cennikiem (został stworzony w celach orientacyjnych co do kosztów). Najlepiej napisać lub zadzwonić, a na pewno ustalimy rozsądną cenę za daną produkcję.

Czynniki mające wpływ na cenę:
1. Rodzaj usługi: filmy, zdjęcia lub live streaming
- w czasie jednego lotu wykonujemy do 15 min surowego materiału lub około 100 zdjęć
2. Typ: Nagranie tylko z drona, tylko z ziemi lub to i to.
3. Ilość lotów potrzebnych do zrealizowania zlecenia
4. Forma materiału dla klienta
- wersja czysta, prosto z drona przekazana klientowi
- montaż, postprodukcja, retusz kolorów
- obróbka zdjęć
5. Miejsce oraz rodzaj lokacji
- teren otwarty, zamknięty ? trudność w poruszaniu się dronem w ciasnych pomieszczeniach

Realizujemy praktycznie każdy pomysł klienta , począwszy od zdjęć budynków mieszkalnych, a kończąc na realizacji transmicji LIVE wyścigów samochodowych (720p).

Główne usługi z podanymi cenami startowymi:

1. Zdjęcia w rozdzielczości minimum -4000x3000 (bez retuszu) - 10 sztuk (od 100zł) / pojedyncze sztuki (od 15zł)

2. Filmy (suche nagranie) - od 5min-20min (od 100zł - 400zł)

3. Montaż, obróbka, retusz, podkład muzyczny, wtopione napisy 3D, sesja zdjęć w filmie
(przykład napisu 3D i sesji zdjęć można zobaczyć w materiale promocyjnym nr.3 w galerii : )
Cenę obróbki dodaje się do ceny lotu i suchego nagrania.

4. ŚLUBY/WESELA
a) suchy materiał wideo tylko z drona przekazany kamerzyście w celu dołożenia do filmu z uroczystości (od 600zł).
b) profesjonalnie przygotowany, gotowy materiał wideo z montażem, retuszem i wliczonym lotem (CAŁA UROCZYSTOŚĆ, filmy 1-2 godzinne, nagrania od A-Z) - gotowe filmy, wykonane wcześniej przez SKYSTORY udostępniamy do prywatnego wglądu Pary Młodej w celu zapoznania się z formą i stylem naszych produkcji.

Ceny pełnych filmów oscylują w granicach 2000-3000zł

c) "Wesele z kieliszka" - nowa forma w której podczas wesela wędruje po gościach kieliszek z przyczepioną kamerą - gotowe materiały są bardzo wesołą i zabawną pamiątką z uroczystości - w galerii można zobaczyć przykład (na potrzeby nowych klientów/par młodych udostępniamy do wglądu prywatnego).

5. Transmisja LIVE do serwisu YouTube.
- do 18min ? przy jednym locie (od 300zł)

6. Nagranie z ziemi do nagrań z drona (w pakiecie) +100-xxx zł do ceny - zależnie od typu zlecenia.

Podkład muzyczny, trzy główne możliwości do wyboru:
- użycie muzyki darmowej
- użycie muzyki na licencji Creative Commons - Uznanie autorstwa 3.0 Polska (CC BY 3.0 PL). Wówczas przy uwzględnieniu autorstwa piosenki, możemy użyć jej bezpłatnie. Zainteresowanym wysyłamy adresy stron, na których taką muzykę można zleźć.
- wykupienie licencji na użycie muzyki.
Preferujemy, aby doboru podkładu muzycznego dokonywał klient.

Korzystając z usług SkyStory nie martwcie się Państwo o odpowiednie pozwolenia. Każdy lot wykonany jest przez licencjonowanego operatora SkyStory, zgodnie z przepisami prawa lotniczego.
Przy realizacji każdego zlecenia operator bierze pod uwagę warunki atmosferyczne, bezpieczeństwo swoje oraz osób postronnych. Ma także prawo odmówić startu lub przerwać lot w każdym momencie ? szczegółowe informacje podam dla zainteresowanych telefonicznie.

Loty wykonujemy firmowym sprzętem DJI Phantom 4, DJI AIR, DJI MAVIC z kamerą SONY EXMOR pozwalającą na nagrywanie materiału w 4K i robienie zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Aktualnie mocniejszą ofertą są tylko duże platformy latające z podczepioną kamerą filmową lub lustrzanką ? jednocześnie koszty zleceń radykalnie wzrastają.
Osoby, firmy oraz instytucje zainteresowane współpracą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Działamy głównie na terenie województwa śląskiego, lecz w przypadku osób z dalszych terenów będących w stanie pokryć koszt dojazdu jesteśmy w stanie wykonać zlecenie.

Firma zaprzestała działalności.